116 kroků ♥

22. ledna 2012 v 13:13 |  ♥O nás♥
116 KROKŮ


Jako každé ráno jsme se i dnes v půl deváté převlékla do pracovního. Vzala jsem si své oblíbené dlouhé oranžové tričko a zastrkala ho do pohodlných kalhot. Vklouzla jsem do gumaček a přichystala směs granulek a mrkvičku. Do očí mě praštilo jasné světlo, ale brzy jsem si zvykla a rázně vykročila. Stačilo přejít ulici a pak několik metrů pořád rovně. Cesta mi jako obvykle trvala 116 kroků a už jsem zase stála u vrat svého nejoblíbenějšího místa na světě. Mazlavé bahno mi čvachtalo pod nohama a já měla co dělat, abych neuklouzla. Chládek mě už z dálky vyhlížel a jak mě spatřil, vesele zaržál. I já jsem mu pozdrav opětovala a vtiskla mu pusu na jemný nosánek. Spořádal granulky a já se zatím chopila vidlí a kolečka. Asi po půl hodině byla stáj zase jako nová. Zopakovali jsem pár cviků ze země a koník se pustil do sena.

Byla jsem hodně unavená a tak jsem si sedla opodál a pozorovala jej. Chvilku mě očmuchával a olizoval mi kalhoty, ale když zjistil že obsah mých kapes už má dávno ve svém bříšku, vzdal to a šel radši k senu. Ještě tak půl hodiny jsem tam tak seděla a klimbala, ale potom už mi začala být slušná zima a tak jsem s rozloučila a šla se ohřát.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jaxaxkone jaxaxkone | Web | 22. ledna 2012 v 14:05 | Reagovat

nádhernej článek

2 Fialx Fialx | Web | 23. ledna 2012 v 20:23 | Reagovat

Moc pěknej blog :)
moc se mi líbí ta grafika, chtěla bych něco podobného časem na náš blog, ale sem ráda za to, že se nám podařilo doklepat to co tam máme xD, nevěřim tomu, že by se mi tam podařilo něco takového nastavit, je to vážně pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama